|
Do strzelenia przez nas bramki na 2-1 przeciętne spotkanie. Kopanina z kilkoma obiecującymi akcjami, między innymi bramkowymi.
Potem Sobolewski swoimi zmianami postanowił chyba poddać mecz. Nie trafił z żadną, za to skutecznie rozregulował naszą grę.
Nowych piłkarzy jeszcze nie oceniam, za to chciałbym âdocenićâ pomysł z Dudą i Bashą w środku pomocy. Obaj nie powinni tam grać. Za nic na świecie nie powinniśmy postawić się w sytuacji, kiedy musimy ich wykorzystywać w innej roli niż zmienników.
Duda to nieporozumienie. Nie był najsłabszy na boisku. Jednak brakuje mu wszystkiego, żeby grać na tak istotnej pozycji (skoro już musimy grać młodzieżowcem, wolałbym bramkarza). Tyle.
|