Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.07.2023, 18:49
Do strzelenia przez nas bramki na 2-1 przeciętne spotkanie. Kopanina z kilkoma obiecującymi akcjami, między innymi bramkowymi.


Potem Sobolewski swoimi zmianami postanowił chyba poddać mecz. Nie trafił z żadną, za to skutecznie rozregulował naszą grę.


Nowych piłkarzy jeszcze nie oceniam, za to chciałbym „docenić” pomysł z Dudą i Bashą w środku pomocy. Obaj nie powinni tam grać. Za nic na świecie nie powinniśmy postawić się w sytuacji, kiedy musimy ich wykorzystywać w innej roli niż zmienników.
Duda to nieporozumienie. Nie był najsłabszy na boisku. Jednak brakuje mu wszystkiego, żeby grać na tak istotnej pozycji (skoro już musimy grać młodzieżowcem, wolałbym bramkarza). Tyle.
Odpowiedz cytując