bridgeburner napisał(a):

Sobol psuje grę zmianami (Olejarka za Bashe, gdzie Tachi?!)
Tracimy gola po sfg
Nowe nie znałem
I znowu będzie pjerdololo, że graliśmy super tylko ta nieskuteczność
|
czy cofnięcie się po 2 bramce nazywasz super grą nic nie nauczyło Pana Trenera