ciacho napisał(a):

|
Brawo drużyna !!! Udało wam się wyszarpać ten jakże cenny remis z zawsze groźną Łęczną. Brawo trener Sobolewski, szczególnie za zmiany i ustawienie drużyny.
|
Zapomniałeś o stałych fragmentach które są jego i Zająca oczkiem w głowie.