Książę Palownik napisał(a):

|
Prawdopodobnie sztab ocenił, że tym razem będziemy potrzebować na zmianę kogoś, kto potrafi przyjąć piłkę i odegrać. To kryterium wykluczyło tych dwóch panów.
|
Wcale za Nimi nie tęsknię a szczególnie za Młyńskim. Gość jest u nas trzeci sezon a zamiast Niego na ławce Baena, który dołączył 3 dni temu. o czymś też to świadczy.