Szneka napisał(a):

|
ławkę mam ubogą. Co się stało że etatowi zmiennicy Żyro i Młyński nie są dziś w składzie?
|
Prawdopodobnie sztab ocenił, że tym razem będziemy potrzebować na zmianę kogoś, kto potrafi przyjąć piłkę i odegrać. To kryterium wykluczyło tych dwóch panów.