|
Zaczynamy maraton... Oczekiwania wiadomo jakie są. Balonik się powoli pompuje, ale po cichu liczę że zawodnicy twardo będą stąpać po ziemi i nie będą nikogo lekcewazyc. To 3-0 wywalczone 1.5 miesiąca temu trzeba wymazać z pamięci.
Będę zadowolony tylko ze zwycięstwa, ale nie zdziwi mnie starta punktow. Inauguracje ligowe mają swoje prawa. Paradoksalnie mało zmian w wyjściowej 11 będzie naszym sporym atutem na starcie sezonu i mamy szansę dobrze wystartować.
|