Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.07.2023, 23:00
Piłeś - nie pisz. Dla mnie prosta zasada.
Na ch*j tworzyć takie za przeproszeniem g**no tematy? Równie dobrze można to było napisać w wątku meczu Górnik - Wisła...
Odpowiedz cytując