wolfy napisał(a):

Może ma, może nie - oceniamy bieżącą dyspozycję. Jest słabszy od wymienionych, "Mr Dwie Asysty Na Sezon" na pewno nie był jasnym punktem drużyny. Co najwyżej nie przeszkadzał, z rzadka pomógł.
Przypominam - pierwsza liga.
|
Przypominam - jest młody i był to jego 1 sezon nawet na tym poziomie.. zobaczymy jak będzie w tym sezonie, jestem pewien, że minimum 5 pkt w kanadyjce będzie miał
Ciekawym przypadkiem jest Szywacz, który na poziomie 2 ligi wydawał się lepszy od Dudy, a u nas w ogóle się nie odnalazł..