Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92368
Stary 21.07.2023, 11:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Duda jest balastem i gra tyle ile gra tylko przez przepis o młodzieżowcu. Być może się to zmieni w tym sezonie ale przy normalnej rywalizacji grałby po 15 minut na mecz. Jest gorszy od Bashy, Sapały i Tachiego, o Igbekrme nie wspominając. No ale biorąc pod uwagę zdrowie dwóch pierwszych - powiedzmy że trochę by pograł.
Co nie zmienia faktu że jest z naszych wychowanków obok Szota jedynym który zasługuje na grę w tym momencie.
Nie zgadzam się z opinią o Dudzie, ale nie zamierzam dyskutować.
W tym przypadku nie ma to sensu, a czas pokaże kto ma rację.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując