Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 21.07.2023, 10:00
Mam podobne odczucia do Stelio. Jak pompujemy balonik to bardzo szybko pęka. Odnoszę wrażenie, że piłkarze mają teraz przekonanie:
Jesteśmy Wisła, tamta runda to był walec po wszytkich (wiadomo, wypadek przy barażach pomijam XD), teraz na luziku zaczniemy grać tak cały sezon. Przecież mamy silniejszy skład. Na luuziku.

No i obstawiam pierwszy mecz, bęc remisik.
Odpowiedz cytując