Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92365
Stary 21.07.2023, 09:39
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Teraz mamy Dudę, który gra regularnie i nie jest raczej balastem jako młodzieżowiec. Można śmiało założyć, że grałby nawet gdyby nie przepis o młodzieżowcu. Jeśli co dwa lata z akademii do 1 składu będzie trafiał 1 piłkarz, który będzie normalnym członkiem kadry jak on, a nie zapchajdziurą to wg mnie i tak będzie to spory sukces.
Duda jest balastem i gra tyle ile gra tylko przez przepis o młodzieżowcu. Być może się to zmieni w tym sezonie ale przy normalnej rywalizacji grałby po 15 minut na mecz. Jest gorszy od Bashy, Sapały i Tachiego, o Igbekeme nie wspominając. No ale biorąc pod uwagę zdrowie dwóch pierwszych - powiedzmy że trochę by pograł.
Co nie zmienia faktu że jest z naszych wychowanków obok Szota jedynym który zasługuje na grę w tym momencie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.07.2023 o godz. 14:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując