Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92362
Stary 20.07.2023, 23:04
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Trochę się Wolfy z Tobą nie zgodzę. Od dawna ucieka nam każdy zdolniejszy chłopak- inna sprawa jak kończą. z drużyny Zająca i Handzlika czyli mistrzów Polski nie uchowaliśmy nikogo. Teraz odchodzi Stachoń ,waha się co zrobić Krzyżanowski. Bez żalu oddaliśmy Żyłkę- Koncewicza , Hoyo, Warczaka, Skrobańskiego czy Przybyłkę. żadnego z nich nie widziałem w akcji ale taki exodus w ciągu jednego okienka transferowego daje do myślenia.
Gwoli ścisłości Skrobanski przedłużył kontrakt i został wypożyczony.

Przedłużyli kontrakty: Chelmecki, Barton, Złoch i paru innych. Nie ma aż takiej tragedii i tylko tego Przybylko szkoda z tego grona.

Wisła produkuje masowo chłopaków max na 1-3 ligę i w każdym roczniku wyjdzie ich z klubu ok 20 zawodników z których tych 2-3 najlepszy powinno zostać, a reszta szukać sobie miejsca. Ilość miejsc w klubie jest bardzo ograniczona. Jakbyśmy mieli jednocześnie w klubie np Hoyo, Skrobanskiego, Żylke, Kutwę, Złocha i Przybylke to który z nich miałby pełnić rolę młodzieżowa na pozycji środkowego obrońcy? 6 środkowych obrońców wśród młodzieżowców to trochę sporo? Trzeba na kogoś postawić, a być może żaden z nich i tak nie dobije do poziomu seniorow w przeciągu kilku lat. Resztę trzeba skreślić bo Wisły nie stać aby posiadała 70 zawodników na kontraktach.
Odpowiedz cytując