Patryko napisał(a):

|
Nie zaczęliśmy sezonu, a Sapała już zgłosił problemy zdrowotne i wypada z treningów pod pełnym obciążeniem :/
|
To już było wiadomo wcześniej. Sobolewski mówił że nie ma szans żeby grał pełne 90 minut.
Mamy dla Bashy zmiennika w gabinetach lekarskich.