Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92358
Stary 20.07.2023, 16:36
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jeśli będzie wystarczająco dobry to zagra. Jeśli nie to nie. Nie jesteśmy drużyną młodzieżową, mamy swoje cele sportowe. Problem polega na tym, że tam gdzie on chce odejść też nie będzie grać. Po prostu dostanie większe pieniądze i tyle.
W punkt.
I serio - przecież my gramy w pierwszej lidze i mamy w składzie szrot. Jeżeli on nie jest w stanie nawet podjąć rywalizacji z Szotem i Juncą to czego on się spodziewa?

Akurat Lewą Obronę mamy dobrze obstawioną więc jak go ktoś kupi to luz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując