|
Co mogłoby pomóc to stabilizacja składu, tak żeby młody zawodnik wchodził do zgranej drużyny, gdzie taki jeden element, nawet słabszy, nie robiłby tak dużej różnicy, i łatwiej by mu się było odnaleźć. U nas takie stabilizacji nie było od lat. Można najwyżej liczyć, że nadejdzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|