Patryko napisał(a):

|
Zanim skompletują skład, jako tako to poukładają, to może ich zastać grudzień i sytuacja podobna do tej, w której znajdowała się Wisła przed przerwą zimową rok temu.
|
Ale jak będą mieli ogarniętego gościa na ławce trenerskiej to wcale nie muszą skończyć sezonu jak my