Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
po prostu to prztyczek w nos Jaro najwyraźniej ich stać
|
Nikt tyle nie da ile Lechia obieca.
Za kasę to jeszcze nie jednego piłkarza sciągną (strzelam że do końca sierpnia przyjdzie ok 20 nazwisk). A co z tego powstanie, nie wiem, ale się domyślam. Nie wróżę im awansu w tym sezonie, a LF powtórzenia swojego dorobku strzeleckiego z zeszłego sezonu.