Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92349
Stary 20.07.2023, 13:03
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja mu się nie dziwię, że nie chce podpisać. Jest Junca, Eneko też może zagrać na lewej, a do tego mówi się o jeszcze jakimś bocznym obrońcy. Gdzie tu dla niego rozwój?
Nawet jak dostajesz szanse w 1 drużynie to nie masz gwarancji rozwoju - patrz Starzyński. U nas nie ma kto rozwijać tych chłopaków. Póki są w CLJ to jakieś postępy robią, ale tam jest sufit. Przechodzą do 1 drużyny i tak na prawdę są zostawieni sami sobie, bo mamy 3 trenerów na 30 chłopa.
Jakbym miał 18 lat i był zawodnikiem Wisły to też bym nie chciał podpisać kontraktu.
Wydajemy 500 tysięcy rocznie na jednego Hiszpana plus bonusy z boiska, a nie mamy 300 tysięcy na 3 dodatkowych trenerów, którzy zadbaliby o jakość treningu. Dla mnie to jest niepojęte.
Sztuczna inteligencja tego Jarkowi nie podpowiedziała?
Jak tacy goście jak Krzyżanowski chcą odejść to należy im pozwolić, tym bardziej na rok przed upływem kontraktu. Dobra oferta + % od następnego transfery i wolna droga. Nikt na siłę tu nie powinien grać. Powody odejścia tu są już najmniej istotne, bo na upartego to wielu na jego miejscu by się nie zastanawiało mając fajna ofertę z zagranicznej akademii.

Tak samo trzeba było zrobić z Buksa, tym bardziej że ten jego talent to jak widać co najwyżej mocno napompowana bańka. Podobnie jak jego kolega Hoyo który debiutował w podobnym wieku.

Osobiście w tym nie widzę problemu, o ile klub zarobi cokolwiek na tych młodych "talentach". Trzeba sobie podać ręce bo zawsze drogi mogą się jeszcze skrzyżować.
Odpowiedz cytując