Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92348
Stary 20.07.2023, 13:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Skoro młodzi odchodzą z klubu, to albo są ciency jak dupa węża, albo boją się rywalizacji o miejsce w składzie i po prostu idą tam, gdzie im ich menago zapewni chociaż teoretyczne minuty na boisku.

Czy naprawdę uważacie, że Wisła bez żalu i walki pozwoliłaby na odejście rokującego młodzika?

Skoro Krzyżanowski przegrywa rywalizację z Szotem, a Szot przegrywa ją z Juncą i Jarochem, to pretensje może mieć tylko do siebie. Skoro nie chce podpisać kontraktu, krzyż mu na drogę. Nie takie Zające u nas przepadały bez śladu.

Edit: Tomasz Zając obecnie III-ligowa Avia Świdnik, no przeleciał nam między palcami talent po zbóju
A pamiętasz Handzlika?
Star Starachowice
A jaki był płacz
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując