|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
|
Patryko napisał(a): 
Skoro młodzi odchodzą z klubu, to albo są ciency jak dupa węża, albo boją się rywalizacji o miejsce w składzie i po prostu idą tam, gdzie im ich menago zapewni chociaż teoretyczne minuty na boisku.
Czy naprawdę uważacie, że Wisła bez żalu i walki pozwoliłaby na odejście rokującego młodzika?
Skoro Krzyżanowski przegrywa rywalizację z Szotem, a Szot przegrywa ją z Juncą i Jarochem, to pretensje może mieć tylko do siebie. Skoro nie chce podpisać kontraktu, krzyż mu na drogę. Nie takie Zające u nas przepadały bez śladu.
Edit: Tomasz Zając obecnie III-ligowa Avia Świdnik, no przeleciał nam między palcami talent po zbóju
|
A pamiętasz Handzlika?
Star Starachowice 
A jaki był płacz 
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|