Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92343
Stary 20.07.2023, 11:30
Szneka napisał(a):Wyświetl post
dziś info, że odszedł od nas Franciszek Stachoń. Pamiętam jak przychodził bodajże z Polonii Bytom , okrzyknięty był wielkim talentem. Ma 18 lat a odchodzi. faktycznie już można stwierdzić, że beztalencie z Niego?
Po prostu szkolenie obecnie w Wiśle leży i kwiczy, co dodatkowo zmusza do stawiania na Hiszpanów. Kto ma robić z tych młodych podobno zdolnych talentów dobrych piłkarzy: Kmiecik, Sobolewski, Zając? Ilu młodych rozwinęło się w Wiśle w ostatnich powiedzmy trzech latach? Jeden, może dwóch? Nawet tych dwóch trudno wskazać. Problem tu był na długo przed zatrudnieniem Kiko.

Jak chcemy to rozwiązać, istnieje w teorii sposób, ale znów kosztowny i znów związany z Hiszpanami: spróbować ściągnąć stamtąd kilku trenerów pracujących u nich w zespołach młodzieżowych, dać im swobodę działania i niech próbują. Wtedy może faktycznie za parę lat doczekalibyśmy się zawodników, którzy gdy dostaną szansę w pierwszym składzie, nie będą się kompromitować. Ale za chwilę i ten pomysł pewnie zostanie zaatakowany przez piewców parytetów narodowościowych i tych, którzy uważają, że Hiszpanów jest za dużo.
Ostatnio edytowane przez Markus : 20.07.2023 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując