|
dziś info, że odszedł od nas Franciszek Stachoń. Pamiętam jak przychodził bodajże z Polonii Bytom , okrzyknięty był wielkim talentem. Ma 18 lat a odchodzi. faktycznie już można stwierdzić, że beztalencie z Niego?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|