|
Ja mu się nie dziwię, że nie chce podpisać. Jest Junca, Eneko też może zagrać na lewej, a do tego mówi się o jeszcze jakimś bocznym obrońcy. Gdzie tu dla niego rozwój?
Nawet jak dostajesz szanse w 1 drużynie to nie masz gwarancji rozwoju - patrz Starzyński. U nas nie ma kto rozwijać tych chłopaków. Póki są w CLJ to jakieś postępy robią, ale tam jest sufit. Przechodzą do 1 drużyny i tak na prawdę są zostawieni sami sobie, bo mamy 3 trenerów na 30 chłopa.
Jakbym miał 18 lat i był zawodnikiem Wisły to też bym nie chciał podpisać kontraktu.
Wydajemy 500 tysięcy rocznie na jednego Hiszpana plus bonusy z boiska, a nie mamy 300 tysięcy na 3 dodatkowych trenerów, którzy zadbaliby o jakość treningu. Dla mnie to jest niepojęte.
Sztuczna inteligencja tego Jarkowi nie podpowiedziała?
|