redrum napisał(a):

W pierwszym meczu z Puszczą 6 Hiszpanów + Igbekeme
W meczu z Ruchem 5 Hiszpanów + Igbekeme
Mecz z ŁKS - 5 Hiszpanów + Igbekeme
Oczywiście Igbekeme nie jest Hiszpanem, ale też jest z tego hiszpańskiego zaciągu.
Ciekawe jakie teraz będą wymyślane wymówki, gdy będziemy mieć 8-9 Hiszpanów na boisku.
Gol na 2:0 z Ruchem.
Gol na 1:1 z Niecieczą
Gol na 1:4 z Puszczą
|
W pierwszym meczu z Puszczą? Tym przegranym u nich na katastrofalnej murawie? To ma być jakiś punkt odniesienia podważający wartość zawodników sprowadzanych przez Kiko? Aha.
Gdy będzie ośmiu-dziewięciu Hiszpanów na boisku, nie będzie już na nim zapewne wtedy takich piłkarzy jak Młyński, Biegański, Szot czy Szywacz, a nawet Basha, więc jest szansa, że żadne wymówki wreszcie nie będą potrzebne. Choć osoba i warsztat naszego trenera rzeczywiście gasi tu optymizm.
Jesienią nie mieliśmy tylu Hiszpanów: jaką wymówką uzasadnisz beznadziejną postawę drużyny i 10 miejsce? A wcześniejszy spadek z Ekstraklasy, w którym również Hiszpanie nie byli w większości zawodnikami składu?
Igbekeme: 3 błędy, z których dwa rzeczywiście poważne. Czyli 2-3 błędy na całą rundę. Znacznie więcej w asekuracji, ustawieniu, kryciu i odbiorze popełnili inni defensywni piłkarze Wisły, na czele z Colleyem, który grał kilkakrotnie mniej.
Dlaczego przemilczasz udane interwencje Jamesa, bardzo dobre odbiory, kilka dobrych prostopadłych podań czy zdobytego gola? Na tle innych zawodników naszej drużyny w kontekście całej rundy wypadł bardzo dobrze. Czym skończyło się odsunięcie go od pierwszego składu przez Sobolewskiego, pokazał mecz z Zagłębiem czy właśnie Puszczą.