Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92318
Stary 19.07.2023, 20:05
Markus napisał(a):
Większość Hiszpanów w meczach z Ruchem i Puszczą?
W pierwszym meczu z Puszczą 6 Hiszpanów + Igbekeme
W meczu z Ruchem 5 Hiszpanów + Igbekeme
Mecz z ŁKS - 5 Hiszpanów + Igbekeme

Oczywiście Igbekeme nie jest Hiszpanem, ale też jest z tego hiszpańskiego zaciągu.
Ciekawe jakie teraz będą wymyślane wymówki, gdy będziemy mieć 8-9 Hiszpanów na boisku.

Markus napisał(a):
Jakie to kilka goli straciliśmy przez Igbekeme?
Gol na 2:0 z Ruchem.
Gol na 1:1 z Niecieczą
Gol na 1:4 z Puszczą
Odpowiedz cytując