Markus napisał(a):
|
Większość Hiszpanów w meczach z Ruchem i Puszczą?
|
W pierwszym meczu z Puszczą 6 Hiszpanów + Igbekeme
W meczu z Ruchem 5 Hiszpanów + Igbekeme
Mecz z ŁKS - 5 Hiszpanów + Igbekeme
Oczywiście Igbekeme nie jest Hiszpanem, ale też jest z tego hiszpańskiego zaciągu.
Ciekawe jakie teraz będą wymyślane wymówki, gdy będziemy mieć 8-9 Hiszpanów na boisku.
Markus napisał(a):
|
Jakie to kilka goli straciliśmy przez Igbekeme?
|
Gol na 2:0 z Ruchem.
Gol na 1:1 z Niecieczą
Gol na 1:4 z Puszczą