|
Zastanawiam się jak długo jeszcze potrwa usprawiedliwianie fatalnych wyników Synerise startupowym charakterem firmy. Minęło 10 lat. To jest bardzo dużo. Nawet dla spółki technologicznej. Nijak ma się to do wielu zapowiedzi JK dotyczących przyszłych sukcesów firmy z przeszłości.
Żeby było jasne: szanuję tego człowieka. Zbudowanie firmy 40m+ przychodów to jest niezwykle duży sukces, ale chcę po prostu pokazać, że to jest w ogromnej mierze bajkopisarz z głową w chmurach. Niemal żadne jego przewidywania z przeszłości się nie potwierdzają. Skoro bajkopisarzy na temat własnej firmy, dlaczego ma tego nie robić w odniesieniu do Wisły?
|