|
Najlepiej w ogóle wywalić polskich piłkarzy z polskiej ligi i zastąpić ich wszystkich zagranicznym szrotem. Póki co większość hiszpańskich transferów była trafiona, ale jeśli Hiszpanie znowu nie awansują w tym sezonie to hiszpańska Wisła będzie stawiana właśnie obok takich projektów jak Pogoń Ptaka.
|