Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92305
Stary 19.07.2023, 12:03
Najlepiej w ogóle wywalić polskich piłkarzy z polskiej ligi i zastąpić ich wszystkich zagranicznym szrotem. Póki co większość hiszpańskich transferów była trafiona, ale jeśli Hiszpanie znowu nie awansują w tym sezonie to hiszpańska Wisła będzie stawiana właśnie obok takich projektów jak Pogoń Ptaka.
Odpowiedz cytując