Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92303
Stary 19.07.2023, 11:05
Markus napisał(a):Wyświetl post
To bywa też świadome działanie na rzecz storpedowania strategii, która rzeczywiście może wywrócić stolik i odciąć polskich menedżerów od pieniędzy, które oni zarabiają na handlu polskim piłkarskim drewnem.

Jak Wisła zbuduje tanią i silną drużynę w oparciu o Hiszpanów, a nie polskie, nie nadające się do niczego piłkarskie drewno, to inne kluby mogą iść w jej ślady, a wtedy wielu managerów w Polsce trafi na śmietnik historii i skończy im się łatwa gotówka. Wylecą z rynku.
Zaczekaj chwilę i padnie argument, że chyba lepiej nabijać kieszenie polskim a nie hiszpańskim menago
Odpowiedz cytując