Tak tylko przypomnę:
https://strefainwestorow.pl/artykuly...ewski-synerise
Synerise na NASDAQ w 2022. Mamy już 2023 i póki co są 33 mln przychodu, 7 mln straty, po 10 (SIC!!!) latach działalności i 43 mln zł skumulowanej straty. To się nie mieści w głowie. Do tego ten dziwny audytor, o którym pisał kolega wyżej... Bardzo źle to wygląda.