sandomingo napisał(a):

|
Pamięć jest najwyraźniej krótka, bardzo krótka. A może to po prostu głupota?
|
To bywa też świadome działanie na rzecz storpedowania strategii, która rzeczywiście może wywrócić stolik i odciąć polskich menedżerów od pieniędzy, które oni zarabiają na handlu polskim piłkarskim drewnem.
Jak Wisła zbuduje tanią i silną drużynę w oparciu o Hiszpanów, a nie polskie, nie nadające się do niczego piłkarskie drewno, to inne kluby mogą iść w jej ślady, a wtedy wielu managerów w Polsce trafi na śmietnik historii i skończy im się łatwa gotówka. Wylecą z rynku.