Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92297
Stary 19.07.2023, 08:19
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Więcej tych ciapaków viva espana, zaraz to bedziemy drugą Pogonią.
Ktoś w klubie czuwa nad tym, zeby jakiekolwiek propocje były zachowane ?
Tak, Kiko dba o to, by proporcja zbyt słabych i nienadających się piłkarzy w stosunku do piłkarzy, którzy mogą coś wnieść i pozytywnego pokazać, była jak najniższa, a nie jak w poprzednich latach znacznie wyższa.

Coraz bardziej fascynuje mnie, jak niektórzy ludzie zakodowali sobie stereotyp Pogoni, jako rzekomy przykład i dowód na wyimaginowaną szkodliwość drużyny złożonej w większości z Brazylijczyków, Hiszpanów czy jakiejkolwiek innej nacji.

Jak rozsądny człowiek może posługiwać się tego typu "ptakowym" argumentem?

Już nie pamiętają, że drużyny złożone z samych Brazylijczyków czy Hiszpanów zdobywały nawet Mistrzostwo Świata? A drużyny złożone prawie z samych Brazylijczyków, którzy jednak w przeciwieństwie do wynalazków Ptaka w większości umieli grać w piłkę, pokonywały najsilniejsze europejskie kluby w Pucharze Kontynentalnym?

Ręce znów opadają.
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.07.2023 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując