El'kabat napisał(a):

Więcej tych ciapaków viva espana, zaraz to bedziemy drugą Pogonią.
Ktoś w klubie czuwa nad tym, zeby jakiekolwiek propocje były zachowane ?
|
Kolejny.
Kiko dba o proporcję piłkarzy umiejących grać w piłkę do tych mówiących po polsku. Jesienią mieliśmy za dużo tych drugich i wiadomo jak się skończyło.