Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92296
Stary 18.07.2023, 22:18
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Więcej tych ciapaków viva espana, zaraz to bedziemy drugą Pogonią.
Ktoś w klubie czuwa nad tym, zeby jakiekolwiek propocje były zachowane ?
Kolejny.
Kiko dba o proporcję piłkarzy umiejących grać w piłkę do tych mówiących po polsku. Jesienią mieliśmy za dużo tych drugich i wiadomo jak się skończyło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2023 o godz. 22:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując