Socios Wisła nadal wśród głównych sponsorów Białej Gwiazdy!
https://wislakrakow.com/posts/stowar...j-gwiazdy/8203
W planach Socios na najbliższy sezon m.in. przekazanie klubowi rekordowej kwoty - minimum 2 mln zł! Środki w głównej mierze mają być przeznaczone na wykup bazy treningowej w Myślenicach. Oczywiście, czy tak się stanie, zadecydują członkowie Stowarzyszenia w głosowaniu.
Więcej szczegółów członkowie Stowarzyszenia poznają w najbliższych dniach.