Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.07.2023, 12:07
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze pierwsza jedenastka jako tako ale załóżmy, że pojawi się jakaś kontuzja typu Jaroch Junca , Sapała , Basha lub ktoś z ofensywnych i już jest dramat. Mam wrażenie że podchodzimy trochę znowu do rozgrywek na jesień jak w tamtym roku..potem w Panice w zimie będziemy wzmacniać. wydaje mi się że może byc solidniej na bramce i w obronie ale za to nie będzie tak dobrze z przodu(obym się mylil)
Nie sądzę, żeby było nas stać na więcej jakościowych graczy w kadrze. Budżet nie jest z gumy, a i ciężko ściągnąć kozaków na ławkę rezerwową. Prędzej zadaniowcow, którzy mają swoje wady (jak np Szot czy Basha).

Na jesień zeszłego roku kadra wyglądała fatalnie, bez porównania z dzisiejszą.
Odpowiedz cytując