FraMat napisał(a):

Zwróciłem wcześniej uwagę: to Sobol ma z nas wszystkich największe doświadczenie i największą wiedzę jak powinien wyglądać i grać DP i kto się na tę pozycję nadaje.
Tak, zgoda, że w Hiszpanii grał na ŚO.
Widocznie taka była potrzeba.
Teraz jest potrzeba, żeby grał w pomocy.
Teraz odwróćmy twoją tezę:
- Tachi odchodzi w czerwcu 2024 do jakiegoś klubu, choćby i w Hiszpanii, gdzie jest ustawiany na ŚO.
Na forum tego klubu jakiś kryształ pisze, że nie rozumie, dlaczego gra na ŚO skoro przez ostatnie półtora roku grał jako DP.
Trener hiszpańskiego klubu zostaje potraktowany jako parodysta.
|
Hola,hola jakie półtorej roku?Na razie zagrał rundę i to jeszcze niepełną.Na 16 meczów zagrał w 13 plus 45 minut w barażu.10 w pierwszej jedenastce ale tylko 2 pełne 90 minut.Były mecze gdzie był pierwszy do zmiany.Czy i ile będzie grał w nadchodzącym sezonie to się dopiero okaże.
To,że Sobol ma doświadczenie z gry na tej pozycji o niczym nie świadczy bo po pierwsze nie ma pewności,że potrafi przekazać tą wiedzę zawodnikowi a po drugie oczekiwania co do sposobu gry na DP też się z czasem zmieniły.
W Hiszpanii nikt nie szukał kwadratowych jaj.Skoro w kilku drużynach oceniono,że środek obrony to jego pozycja nikt na siłę nie starał się zrobić z niego Patrica Vieiry.