Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3413
Stary 18.07.2023, 09:48
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ciotka miała wąsy...Gramy bez trenera, bez środka pola - w tej lidze ciężko oczekiwać sukcesu.
haha
gramy bez trenera,
bez środka pola,
bez porządnej obrony,
bez klasowego napastnika,
bez klasowego bramkarza,
bez trenera napastników,
bez trenera bramkarzy,
bez własnego stadionu (bo nawet nie jesteśmy operatorem),
bez młodych Polaków,
bez starych Polaków,
bez Żydów (Hugi odszedł),
bez kiełbasek i bez musztardy na sektorach,

Kurna... skąd inne kluby biorą na to kasę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując