sandomingo napisał(a):

|
Gdyby ciotka miała wąsy...Gramy bez trenera, bez środka pola - w tej lidze ciężko oczekiwać sukcesu.
|
haha
gramy bez trenera,
bez środka pola,
bez porządnej obrony,
bez klasowego napastnika,
bez klasowego bramkarza,
bez trenera napastników,
bez trenera bramkarzy,
bez własnego stadionu (bo nawet nie jesteśmy operatorem),
bez młodych Polaków,
bez starych Polaków,
bez Żydów (Hugi odszedł),
bez kiełbasek i bez musztardy na sektorach,
Kurna... skąd inne kluby biorą na to kasę?