Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.07.2023, 09:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakbyśmy mieli trenera to pewnie bylibyśmy faworytem...
Gdyby ciotka miała wąsy...Gramy bez trenera, bez środka pola - w tej lidze ciężko oczekiwać sukcesu.
Od indywidualnych umiejętności Hiszpanów zależy, czy uda nam się zdobyć jakieś bramki a w efekcie punkty.
W takim układzie awans to kompletna mrzonka.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując