wolfy napisał(a):

|
Jakbyśmy mieli trenera to pewnie bylibyśmy faworytem...
|
Gdyby ciotka miała wąsy...Gramy bez trenera, bez środka pola - w tej lidze ciężko oczekiwać sukcesu.
Od indywidualnych umiejętności Hiszpanów zależy, czy uda nam się zdobyć jakieś bramki a w efekcie punkty.
W takim układzie awans to kompletna mrzonka.