Hugi do widzenia, odprawa musiała być albo jakaś inna forma straty dla nas. Już to widze jak Hugi zgodził się rozwiązać kontrakt bez profitów dla siebie:
https://wislakrakow.com/posts/dor-hu...ly-krakow/8130
Ángel Baena nowym nabytkiem Wisły
https://wislakrakow.com/posts/angel-...iem-wisly/8202
OUT
Benito
Ondrasek
Mula
Cisse
Starzyński wypożyczenie Górnik Łęczna
Gruszkowski
Plewka
James Igbekeme
Fernandez
Balta
Hoyo-Kowalski
Skrobański wypozyczenie Wieczysta
Hugi
IN:
Jesús Alfaro - 32 lata- skrzydłowy?- do 30 czerwca 2024 roku - umowa zawiera opcję przedłużenia
Fazlagic - powrót z wypożyczenia
Dawid Olejarka - 21 lat - pomocnik - do 30 czerwca 2026 roku
Álvaro Ratón - 30 lat - bramkarz - do 30 czerwca 2024 rok
Joan Román "Goku" - 30 lat - ofensywny pomocnik - do 30 czerwca 2024 roku - umowa zawiera opcję przedłużenia po stronie klubu
Patryk Gogół - 20 lat - pomocnik - do 30 czerwca 2025 roku - raczej to transfer do drużyny rezerw
Szymon Sobczak - 30 lat - napastnik - do 30 czerwca 2024 roku, umowa zawiera opcję przedłużenia.
Eneko Satrústegui -32 lata - obrońca - do 30 czerwca 2024 roku, umowa zawiera opcję przedłużenia.
Ángel Baena - 22 lata - skrzydłowy - do 30 czerwca 2025 roku.
BONUS:
Wczoraj 23:58 KOALIK:
To już jedenastu Hiszpanów. Jeszcze kilku na ławkę i można zaczynać hehe była brazylijska Pogoń, jest hiszpańska Wisła. To samo.