krysztal napisał(a):

Jak mam się sklasyfikować ?Mam w dupie czy w kadrze będą młodzi Polacy,sprawa z inwestorem w którąkolwiek stronę by nie poszła jest kompromitująca dla Królewskiego a Błaszczykowski nie jest gwarantem niczego a już w szczególności tego,że patologia będzie trzymana z dala od klubu.
|
Dziekuje.
Jak widac przez nastepne 6-12 miesiecy Krolewski bedzie atakowany za brak inwestora przy kazdej nadażajacej się okazji.
Odpowiadając na pytanie jako "pożyteczny idiota" ktory podniesie w przestrzeni publicznej odpowiednio nakierowywana narracje.
Modus operanti jak z Bednarzem kilka glosow mocno krytykujacych i po chwili wiekszosc kibicow uwazalo ze ostrzelane stadionu bylo ok bo "lysa pala".