Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92277
Stary 17.07.2023, 22:14
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jak mam się sklasyfikować?Mam w dupie czy w kadrze będą młodzi Polacy,sprawa z inwestorem w którąkolwiek stronę by nie poszła jest kompromitująca dla Królewskiego a Błaszczykowski nie jest gwarantem niczego a już w szczególności tego,że patologia będzie trzymana z dala od klubu.
Dziekuje.
Jak widac przez nastepne 6-12 miesiecy Krolewski bedzie atakowany za brak inwestora przy kazdej nadażajacej się okazji.

Odpowiadając na pytanie jako "pożyteczny idiota" ktory podniesie w przestrzeni publicznej odpowiednio nakierowywana narracje.

Modus operanti jak z Bednarzem kilka glosow mocno krytykujacych i po chwili wiekszosc kibicow uwazalo ze ostrzelane stadionu bylo ok bo "lysa pala".
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując