Jak mam się sklasyfikować

?Mam w dupie czy w kadrze będą młodzi Polacy,sprawa z inwestorem w którąkolwiek stronę by nie poszła jest kompromitująca dla Królewskiego a Błaszczykowski nie jest gwarantem niczego a już w szczególności tego,że patologia będzie trzymana z dala od klubu.