|
Widać że V kolumna ma się świetnie, pomioty poMarzenne zaczynają ciągnąć w swoją strone - gdzieś trzeba zacząć drążyć skałe. Nikt się na tą wasza krytyke czy to o brak młodych Polaków czy krzyki o sprawe inwestora nie nabierze.
Krolewski z Blaszczykowskim są gwarantami że patologia jak Wy będzie trzymana jak najdalej od klubu - dla mnie to wystarczający powód zeby wspierać obecnych właścicieli.
Malinowy król malowanych róż
|