Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92269
Stary 17.07.2023, 13:09
Patryko napisał(a):Wyświetl post
No tak, jeszcze Fazlagić. Razem z Colleyem to chyba nasza topka na liście płac. Młyńskiemu chyba raczej bliżej do przeciętnego wynagrodzenia w drużynie, niż do zarobków tych dwóch ananasów.

Edit: według Karcza Hugi zarabiał u nas okrągłą bańkę PLN rocznie, czyste szaleństwo...
Takie informacje krążyły że to drugi kontrakt w klubie, niewiele ustępujący Fernandezowi. Samo się komentuje.

Młyński to przeciętne wynagrodzenie z czasów puszczania pieniędzy w kiblu, czyli jak na takiego leszcza o wiele za dużo.

Jakie to jest szczęście że przyszedł Kiko który nie jest chyba idiotą ani złodziejem.

@Markus - zaraz Cię Karherop zablokuje
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.07.2023 o godz. 13:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując