Patryko napisał(a):

No tak, jeszcze Fazlagić. Razem z Colleyem to chyba nasza topka na liście płac. Młyńskiemu chyba raczej bliżej do przeciętnego wynagrodzenia w drużynie, niż do zarobków tych dwóch ananasów.
Edit: według Karcza Hugi zarabiał u nas okrągłą bańkę PLN rocznie, czyste szaleństwo...
|
Takie informacje krążyły że to drugi kontrakt w klubie, niewiele ustępujący Fernandezowi. Samo się komentuje.
Młyński to przeciętne wynagrodzenie z czasów puszczania pieniędzy w kiblu, czyli jak na takiego leszcza o wiele za dużo.
Jakie to jest szczęście że przyszedł Kiko który nie jest chyba idiotą ani złodziejem.
@Markus - zaraz Cię Karherop zablokuje
