Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
92265
17.07.2023, 11:36
wolfy
napisał(a):
Ja jestem ostrożny, ale tak czy siak - gigantyczna oszczędność.
Uważaj Wolfy, bo za chwilę znów ruszą przeciwnicy Hiszpanów w Wiśle z przesłaniem,że gdyby Dyrektorem Sportowym był jakiś Polak to przecież warunki mogłyby być jeszcze korzystniejsze niż te, które nieoficjalnie wynegocjował Kiko.
I w ogóle przecież Hiszpanów jest za dużo wszędzie, tak się nie da, to trzeba zmienić, musimy dać szansę polskiemu dyrektorowi sportowemu skądkolwiek, a najlepiej z "wiślaskim DNA"!
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus