Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92265
Stary 17.07.2023, 11:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem ostrożny, ale tak czy siak - gigantyczna oszczędność.
Uważaj Wolfy, bo za chwilę znów ruszą przeciwnicy Hiszpanów w Wiśle z przesłaniem,że gdyby Dyrektorem Sportowym był jakiś Polak to przecież warunki mogłyby być jeszcze korzystniejsze niż te, które nieoficjalnie wynegocjował Kiko. I w ogóle przecież Hiszpanów jest za dużo wszędzie, tak się nie da, to trzeba zmienić, musimy dać szansę polskiemu dyrektorowi sportowemu skądkolwiek, a najlepiej z "wiślaskim DNA"!
Odpowiedz cytując