Greg25 napisał(a):

Forum zawsze najmądrzejsze!!! 
Może autorskim pomysłem naszego sztabu jest, że im dalej Tachi od pola karnego, tym rzadziej będzie deptał w tymże po stopach przeciwników... Nie wiem skąd przekonanie, że ten gość będzie dawał radę na środku obrony, jest strasznie nieprzewidywalny, w obronie - szczerze bałbym się, że często rozdawałby prezenty przeciwnym drużynom. No może, niech go z raz wpuszczą na próbę, niech zagra na środku, ale osobiście jestem sceptykiem...
|
Nie forum mądrzejsze cymbale jeden z drugim FraMatem tylko wszyscy poprzedni trenerzy mądrzejsi od trenera który już udowodnił,że z myśleniem mu nie po drodze.Nie wiesz skąd przekonanie,że Tachi będzie dawał radę w obronie?A no może stąd,że właśnie w obronie dawał sobie radę w Hiszpanii i to w kilku klubach a na DP średnio mu to wychodzi na drugim poziomie rozgrywkowym w PL.To nie jest czyjeś widzimisie tylko twarde dane...