KOALIK napisał(a):

Obecnie trwa najgorsza sytuacja Wisły w całej historii i wiemy komu to zawdzięczamy:
Braciom Błaszczykowskim, wujaszkowi Jurkowi, środowiskom kibicowskim, Jarkowi Królewiczowi Królewskiemu, Tomkowi Jażdżyńskiemu, Kikuśkowi, fałszywym odnowicielom, TS-owi i fałszywym legendom.
|
Skoro środowiskom kibicowskim to Tobie również dziękujemy za obecny stan rzeczy i fatalną sytuację.
Wyłącz internet, włącz myślenie.