|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#26

16.07.2023, 21:24
|
Chorynatrzykolory napisał(a): 
|
Jeszcze pierwsza jedenastka jako tako ale załóżmy, że pojawi się jakaś kontuzja typu Jaroch Junca , Sapała , Basha lub ktoś z ofensywnych i już jest dramat. Mam wrażenie że podchodzimy trochę znowu do rozgrywek na jesień jak w tamtym roku..potem w Panice w zimie będziemy wzmacniać. wydaje mi się że może byc solidniej na bramce i w obronie ale za to nie będzie tak dobrze z przodu(obym się mylil)
|
Też tak to widzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|