|
Myślę, że kolejnym etapem jeśli nie daj Boże Sobolewski zawiedzie -będzie wkładanie Kiko Ramireza w roli trenera..ale tego nam nie życzę .Nie dlatego z ecos.do niego mam tylko chce żeby się wkońcu udalo wrócić do eklapy i żeby jakoś po prostu w tym sezonie to poszło lepiej.
|