|
Jeszcze pierwsza jedenastka jako tako ale załóżmy, że pojawi się jakaś kontuzja typu Jaroch Junca , Sapała , Basha lub ktoś z ofensywnych i już jest dramat. Mam wrażenie że podchodzimy trochę znowu do rozgrywek na jesień jak w tamtym roku..potem w Panice w zimie będziemy wzmacniać. wydaje mi się że może byc solidniej na bramce i w obronie ale za to nie będzie tak dobrze z przodu(obym się mylil)
|