Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.07.2023, 18:00
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Forum zawsze najmądrzejsze!!!

Może autorskim pomysłem naszego sztabu jest, że im dalej Tachi od pola karnego, tym rzadziej będzie deptał w tymże po stopach przeciwników... Nie wiem skąd przekonanie, że ten gość będzie dawał radę na środku obrony, jest strasznie nieprzewidywalny, w obronie - szczerze bałbym się, że często rozdawałby prezenty przeciwnym drużynom. No może, niech go z raz wpuszczą na próbę, niech zagra na środku, ale osobiście jestem sceptykiem...
Szczególnie jak chodzi o kwestie układów i finansów w klubie...

Co do Tachiego każdy widzi jak on gra w środku i kazdy widział co robili nasi stoperzy podczas ostatniej rundy.
Macie coś więcej niż wiara w 6 zmysł trenera Sobolewskiego ?
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 16.07.2023 o godz. 18:03.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując