Karherop napisał(a):

Raczej w końcu któryś pomocnik da więcej do przodu. Zdrowy Sapała wskoczy na jego miejsce. Basha wydaje się że jak będzie zdrowy to też ma szansę na 1 skład. Przynajmniej tak wychodził w sparingach.
Być może.rywalizacja zmusi też Tachiego do odważniejszej gry. Prędzej w to wierzę niz w przestawienie mu pozycji. Sobol się na to uparł.
Co ciekawe to Tachi nigdy nie był specjalnie blisko czerwonej kartki. Jego 3 żółte kartki w 14 spotkaniach /900 min to nie jest specjalnie niesamowity wynik.
|
Niestety Sapała nie jest w stanie grać w normalnym wymiarze czasu i jeszcze przez jakiś czas nie będzie. Basha to Basha - liczenie że będzie zdrowy jest naiwne.
Skład jest słabszy niż poprzednio, brak Igbekene będzie bolesny. Niestety, Tachi to obecnie chyba jedyna opcja.