Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.07.2023, 14:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Raczej w końcu któryś pomocnik da więcej do przodu. Zdrowy Sapała wskoczy na jego miejsce. Basha wydaje się że jak będzie zdrowy to też ma szansę na 1 skład. Przynajmniej tak wychodził w sparingach.

Być może.rywalizacja zmusi też Tachiego do odważniejszej gry. Prędzej w to wierzę niz w przestawienie mu pozycji. Sobol się na to uparł.

Co ciekawe to Tachi nigdy nie był specjalnie blisko czerwonej kartki. Jego 3 żółte kartki w 14 spotkaniach /900 min to nie jest specjalnie niesamowity wynik.
Niestety Sapała nie jest w stanie grać w normalnym wymiarze czasu i jeszcze przez jakiś czas nie będzie. Basha to Basha - liczenie że będzie zdrowy jest naiwne.
Skład jest słabszy niż poprzednio, brak Igbekene będzie bolesny. Niestety, Tachi to obecnie chyba jedyna opcja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując