|
Wszyscy, jak widać, mądrzejsi od trenera i całego sztabu, a także od Kiko.
Skąd niby wiecie, że Tachi lepiej spisywałby się na środku obrony?
Że tam niby kiedyś grał?
A może bardziej nadaje się na DP?
Może sam też lepiej tam się czuje?
Może wcześniej grał na ŚO, bo jakiś inny trener go tam uporczywie, acz bez sensu widział?
Może Sobolewski, który widzi go codziennie, też woli go w środku?
Może Kiko sprowadzał go z myślą o DP?
Uprzejmie oczekuję na merytoryczne argumenty.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|